Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: Pilot Cyfra+ NC+ Philips HD 6201 7201
Kod producenta: Pilot Cyfra+ NC+ Philips HD 6201 7201
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5391338002060
Stan produktu: Nowy
EAN (GTIN): 5391338002060
Kod producenta: Pilot Cyfra+ NC+ Philips HD 6201 7201
Marka: Pilot Cyfra+ NC+ Philips HD 6201 7201
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.2
Przeznaczenie: SAT
Model: Philips HD 6201 7201
Informujemy że staramy się aby każde zamówienie było zrealizowane tego samego dnia. Paczki wysyłamy najpóźniej o godzinie 17:00 Polecamy wybieranie opcji Allegro inpost paczkomaty jako najszybszą i najpewniejszą formę dostawy.
Oryginalny używany pilot do dekoderów CYFRA+ / NC+ model Philips HD 6201 i 7201 z dyskiem 250GB.
Pilot współpracuje również z dekoderami PACE HD z dyskiem 500GB.
Pilot ma estetyczny wygląd i doskonale leży w ręce.
Produkt jest w 100% oryginalny.
Pilot współpracuje z poniższymi modelami dekoderów.
Pilot dołączony do zestawu jest pilotem uniwersalnym i może dodatkowo sterować większością dostępnych na rynku modeli telewizorów. Sterowanie telewizorem wymaga skonfigurowania pilota z danym modelem odbiornika.
a) Konfiguracja pilota w trybie automatycznym:
Krok 1. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisz TV i OK, aż dioda LED dwukrotnie zaświeci
Krok 2. Wprowadź kod „978”, akceptacja kodu zostanie potwierdzona dwukrotnym mignięciem diody LED.
Krok 3. Naciśnij i przytrzymaj klawisz Standby kierując pilot w stronę włączonego telewizora. W momencie, kiedy pilot wyłączy telewizor, zwolnij klawisz Standby..
Krok 4. Naciśnij przycisk OK, aby zapisać konfigurację. Naciśnij na pilocie przycisk TV (dioda przy przycisku powinna świecić się na czerwono), sprawdź, czy możliwa jest poprawna obsługa telewizora. Jeśli nie, zaprogramuj pilot ręcznie.
b) Konfiguracja pilota w trybie ręcznym:
Krok 1. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisz TV i OK, aż dioda LED dwukrotnie zaświeci.
Wprowadź czterocyfrowy kod odpowiadający marce posiadanego telewizora, kierując pilot w stronę włączonego telewizora.
<---------- LISTA NA ZDJĘCIU OBOK
Krok 2. Jeśli kod nie zostanie zaakceptowany, dioda LED przestanie świecić, wówczas powtórz programowanie.
Krok 3. Jeżeli wprowadzony kod był prawidłowy, pilot wyśle do telewizora komendę wyciszenia. Jeżeli telewizor zareagował wyciszeniem dźwięku, naciśnij klawisz OK w celu zapisania ustawień.
Krok 4. Jeżeli telewizor nie zareaguje na komendę wyciszenia, wprowadź kolejny kod z listy dla danej marki telewizora.
Krok 5. Sprawdź, czy możliwa jest poprawna obsługa telewizora za pomocą pilota. W przypadku niewłaściwego działania powtórz programowanie, wprowadzając kolejny kod z listy dla danej marki telewizora.
Piloty dostępne z logo Cyfra+ i NC+. Wysyłamy losowo. Jeśli chcesz z konkretnym logo, napisz o tym w komentarzu do zamówienia. Zdjęcia pilota są podglądowe, pilot może zawierać ryski oraz ślady użytkowania.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.